CAST`IZM CARP

CAST`IZM CARP

Neuvěřitelně silný a precizní. Toto jsou charakteristické vlastnosti, na které jsme se zaměřili při vývoji prutu Cast´Izm Carp.

Více detailů


4 312Kč s DPH

Věrnostní programZakoupením tohoto produktu získáte až 69 loyalty points. Your cart will total 69 points that can be converted into a voucher of 276Kč.


2 množství
-3%

KAPROVÝ PRUT DAIWA

CAST`IZM CARP

 

Neuvěřitelně silný a precizní. Toto jsou charakteristické vlastnosti, na které jsme se zaměřili při vývoji prutu Cast´Izm Carp. Při konstrukci tohoto prutu se inženýři společnosti Daiwa soustředili především na optimální nahazovací vlastnosti a silný blank. A tak je prut Cast´Izm poněkud těžší, ale nahodíte s ním opravdu do extrémních vzdáleností a navíc má enormní silové rezervy a tak bezpečně zdoláte každou rybu, i pokud vám zabere daleko od břehu. Když jsme testovali odhozové vlastnosti tohoto prutu, náš tým rybářů bez problému dosáhl vzdáleností větší než 100 m s verzí prutu v délce 12 stop! Konstrukce karbonového blanku X45 v kombinaci s kevlarovým zpevněním blanku zabraňuje kroucení prutu během náhozu. Kevlarový materiál se navíc stará o neuvěřitelně silnou páteř prutu a tak se stanete vítězem každého souboje s rybou. Spojka V-Joint zajišťuje optimální křivku ohybu, která rozprostírá tlak rovnoměrně do celého blanku. Průměr 50 mm u prvního očka napomáhá k hladkým náhozům. Cast´Izm Carp přesvědčí každého, kdo touží nahazovat opravdu daleko. 

►► HVF® karbonový blank
►► Vyztužené kevlarem
►► Extrémně silný blank
►► Fuji® Alconitová K-očka
►► První očko 50mm
►► V-Joint™ put-over joint
►► Konstrukce karbonových vláken X45®
►► Fuji® Sedlo navijáku DPS
►► Exkluzivní obal

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Only registered users can post a new comment.

Košík  

(prázdný)

Novinky

Žádné nové produkty nyní