TOURNAMENT BASIAIR CARP

TOURNAMENT BASIAIR CARP

Nový Basiair Carp nyní nabízí ještě silnější páteř pro optimalizované nahazovací schopnosti - perfektní prut pro lovce kaprů na všechny vzdálenosti.

Více detailů


16 436Kč s DPH

Věrnostní programZakoupením tohoto produktu získáte až 177 loyalty points. Your cart will total 177 points that can be converted into a voucher of 708Kč.


2 množství
-3%

KAPROVÝ PRUT DAIWA

TOURNAMENT BASIAIR CARP

 

Nový Basiair Carp nyní nabízí ještě silnější páteř pro optimalizované nahazovací schopnosti - perfektní prut pro lovce kaprů na všechny vzdálenosti. Kombinace SVF karbonových vláken a 3DX karbonových vláken umožňuje konstrukci velmi štíhlých blanků s neuvěřitelnou odolností - ideální pro přesné náhozy. Materiál 3DX významně snižuje kroucení během náhozu a jeho design připomíná hadí kůži. Tak, aby tento prut byl odpovídajícím partnerem našemu světově proslulému kaprářskému navijáku Basiair byly pro jeho výrobu použity jen špičkové japonské komponenty: Fuji titanová očka, luxusní Air-Foam materiál pro výrobu rukojeti prutu a 3DX karbonový materiál pro výrobu sedla navijáku. Toto je vyjímečný prut, dost silný na to, aby zdolal i obrovské úlovky. Každý prut má sériové číslo vyryté na sedle navijáku.

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Only registered users can post a new comment.

Košík  

(prázdný)

Novinky

Žádné nové produkty nyní