TWILIGHT SPECIALIST COREGONE

TWILIGHT SPECIALIST COREGONE

Vývoj nového prutu Twilight Coregon byl významně podpořen poznatky našich Daiwa specialistů na síhy z Německa a Rakouska.

Více detailů


2 744Kč s DPH

Věrnostní programZakoupením tohoto produktu získáte až 28 loyalty points. Your cart will total 28 points that can be converted into a voucher of 112Kč.


PŘÍVLAČOVÝ PRUT DAIWA

TWILIGHT SPECIALIST COREGONE

 

Vývoj nového prutu Twilight Coregon byl významně podpořen poznatky našich Daiwa specialistů na síhy z Německa a Rakouska. Cílem při konstrukci těchto prutů bylo vytvořit lehký a citlivý prut, který snadno absorbuje veškeré výpady ryby a převede je to sekce rukojeti. I přes svou vyšší citlivost jsou tyto pruty opravdu rychlé a mají dostatečně silnou páteř, abyste mohli okamžitě po záběru zaseknout rybu. Díky této vlastnosti prutu dokážete úspěšně proměnit více záběrů a počet zdolaných ryb tak markantně vzroste. Takto koncipovaná akce prutu je velkou výhodou pokud lovíte síhy či siveny v hloubkách pod 20 metrů, protože prut přenáší každý záběr – skvělé pro nástrahy o váze 3-5 g a 5-10 g. Prut má vyměnitelné proti závaží v koncovce rukojeti, díky čemuž se perfektně přizpůsobí každému navijáku.

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Only registered users can post a new comment.

Košík  

(prázdný)

Novinky

Žádné nové produkty nyní