LEXA TRAVEL

LEXA TRAVEL

Použití a obecné přijetí vícedílných cestovních prutů na přívlač se stabilně pomalu zlepšuje od té doby, co výrobci začali pro jejich výrobu používat kvalitní výrobní technologie a design prutů umožnil výrobu vícedílů, které svou akcí a ohybem připomínají dvoudílné pruty.

Více detailů


3 920Kč s DPH

Věrnostní programZakoupením tohoto produktu získáte až 42 loyalty points. Your cart will total 42 points that can be converted into a voucher of 168Kč.


PŘÍVLAČOVÝ PRUT DAIWA

LEXA TRAVEL

 

Použití a obecné přijetí vícedílných cestovních prutů na přívlač se stabilně pomalu zlepšuje od té doby, co výrobci začali pro jejich výrobu používat kvalitní výrobní technologie a design prutů umožnil výrobu vícedílů, které svou akcí a ohybem připomínají dvoudílné pruty. Vysoké ceny za přepravu tubusů na pruty navís tento trend podporují. Mimo své velmi lehké blanky nabízí čtyřdílný cestovní Lexa prut perfektní vyvážení a rychlou akci špičky. Použití speciálně tkaného karbonového X45 materiálu se omezuje kroucení blanku během náhozu a tím umožňuje nahazování na velké vzdálenosti.
Perfektní prut, když chcete cestovat s malým zavazadlem.

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Only registered users can post a new comment.

Košík  

(prázdný)

Novinky

Žádné nové produkty nyní