R´NESSA SPIN

R´NESSA SPIN

Nové přívlačové pruty R´Nessa nabízí vše, po čem srdce vášnivého rybáře může jen toužit. Štíhlý blank z karbonového vlákna je extrémně lehký a Vy tak budete mít úžasný zážitek z lovu.

Více detailů


6 216Kč s DPH

Věrnostní programZakoupením tohoto produktu získáte až 69 loyalty points. Your cart will total 69 points that can be converted into a voucher of 276Kč.


PŘÍVLAČOVÝ PRUT DAIWA

R´NESSA SPIN

 

Nové přívlačové pruty R´Nessa nabízí vše, po čem srdce vášnivého rybáře může jen toužit. Štíhlý blank z karbonového vlákna je extrémně lehký a Vy tak budete mít úžasný zážitek z lovu. Díky použití SVF karbonového materiálu byly inženýři Daiwa schopni navrhnout lehké a extrémně citlivé pruty, které mají silnou páteř i přesto, že blank má malý průměr. Akce prutu byla specificky navržena tak, aby perfektně pracovala ve všech individuálních způsobech použití a byla prověřena několikerým testováním. Splétání karbonového vlákna X45 zajišťuje optimální pevnost blanku, který se nebude při náhozech kroutit. Harmonická křivka ohybu vzniká díky použití spojky V-Joint. Sestavu doplňují prémiová Fuji K očka a Fuji sedlo navijáku. I přes použití prémiových komponentů jsou pruty R´Nessa stále za vynikající cenu a poměr
cena/výkon Vás naprosto nadchne.

►► Karbonový blank SVF®
►► V-Joint® put-over joint
►► Konstrukce karbonových vláken X45®
►► Fuji® Alconitová K-očka
►► Fuji® Sedlo navijáku
►► AAA korková rukojeť
►► Rychlá akce špičky
►► Exkluzivní obal

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Only registered users can post a new comment.

Košík  

(prázdný)

Novinky

Žádné nové produkty nyní