CAST`IZM BIG BAIT SPECIAL

Tyto dva pruty byly speciálně vyvinuty pro rybolov s velkými a těžkými gumovými nástrahami a swimbaity, které se stávají čím dál populárnějšími.

Více detailů


4 312Kč s DPH

Věrnostní programZakoupením tohoto produktu získáte až 43 loyalty points. Your cart will total 43 points that can be converted into a voucher of 172Kč.


PŘÍVLAČOVÝ PRUT DAIWA

CAST`IZM BIG BAIT SPECIAL

Tyto dva pruty byly speciálně vyvinuty pro rybolov s velkými a těžkými gumovými nástrahami a swimbaity, které se stávají čím dál populárnějšími. Verze prutu v délce 2,25 m je vyrobená pro extrémně velké a těžké gumové nástrahy přes 30 cm délky. Kratší délka prutu umožňuje dlouhodobý lov bez námahy a silný blank s progresivní špičkou optimálně pracuje v průběhu náhozu. Tak můžete permanentně nahazovat do velkých vzdáleností i s těžkými nástrahami, bez toho, abyste se rychle unavili. Můžete také tuto verzi prutu použít na lov sumců bez obav ze ztráty převahy nad velkou rybou. Díky X45 konstrukci blanku v kombinaci s kevlarovým materiálem, má tento prut velké silové rezervy a umožní vám vyhrát každý souboj se zdolávanou rybou. Verze prutu v délce 2,4 m je vhodná pro použití gumových nástrah a swimbaitů do 25 cm délky a dá se použít jako všestranný prut, který se skvěle hodí třeba i na jigování. Blank příjemně spolupracuje v průběhu náhozu a díky tomu můžete nahodit i do velkých vzdáleností bez námahy. Fuji sedlo navijáku má dvojitý šroubovací zámek, aby se předešlo ztrátě navijáku při silných náhozech.

 

►► HVF® karbonový blank
►► Vyztužené kevlarem
►► Fuji® Alconitová K-očka
►► V-Joint™ put-over joint
►► Konstrukce karbonových vláken X45®
►► Fuji® Sedlo navijáku DPS s dvojitým závitem
►► Špičková AAA korková rukojeť

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Only registered users can post a new comment.

Košík  

(prázdný)

Novinky

Žádné nové produkty nyní