MORETHAN EXPERT AGS

MORETHAN EXPERT AGS

Už po mnoho let je jméno Morethan synonymem pro nejvyšší kvalitu v konstrukci prutů z japonské produkce DAIWA.

Více detailů


14 728Kč s DPH

Věrnostní programZakoupením tohoto produktu získáte až 199 loyalty points. Your cart will total 199 points that can be converted into a voucher of 796Kč.


PŘÍVLAČOVÝ PRUT DAIWA

MORETHAN EXPERT AGS

 

Už po mnoho let je jméno Morethan synonymem pro nejvyšší kvalitu v konstrukci prutů z japonské produkce DAIWA. Všechny blanky byly vybaveny nejmodernějšími technologiemi od japonských DAIWA inženýrů a v kombinaci s exkluzivními karbonovými AGS očky mají úžasné vlastnosti a vysokou citlivost při rybaření.

Pruty Expert jsou opravdovou třídou ve svém oboru a jsou také skvělou volbou pro ambiciózní lov mořských pstruhů na pobřeží – samozřejmě, že pruty Morethan Expert AGS jsou skvělé i pro lov candátů a štik se středně velkými gumovými nástrahami v rozmezí 10-15cm. Extrémně rychlý Super SVF Compile-X karbonový blank prutu s X45 konstrukcí karbonového vlákna a technologií Nanoplus neumožňuje jen extrémně dlouhé a velmi přesné náhozy, ale také vám dává optimální kontrolu nad nástrahou a rybou při jejím zdolávání. Exkluzivní V-Joint spojka garantuje harmonickou křivku ohybu prutu.

Materiál Nanoplus má na svědomí vysokou odolnost prutu při zdolávání ryby a umožňuje konstrukci prutu, který je extrémně lehký, ale zároveň vysoce odolný – model v délce 3.28m váží pouhých 146g! Nepopiratelné zkušenosti v konstrukci prutů – To je DAIWA!

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Only registered users can post a new comment.

Košík  

(prázdný)

Novinky

Žádné nové produkty nyní