SALTIGA DOGFIGHT H

SALTIGA DOGFIGHT H

Dog Fight - toto slovo je obrazně řečeno synonymem pro boj s mořskými obry a to od té doby, co naviják Dog Fight reprezentuje obrovskou sílu a odolnost.

Více detailů


29 820Kč s DPH

10310-800

Věrnostní programZakoupením tohoto produktu získáte až 298 loyalty points. Your cart will total 298 points that can be converted into a voucher of 1 192Kč.


NAVIJÁK DAIWA

SALTIGA DOGFIGHT H

 

Dog Fight - toto slovo je obrazně řečeno synonymem pro boj s mořskými obry a to od té doby, co naviják Dog Fight reprezentuje obrovskou sílu a odolnost. Mnoho důležitých detailů nového navijáku Saltiga Dog Fight bylo nyní vylepšeno, aby si tak naviják zachoval své skvělé vlastnosti ještě déle. Nová Saltiga Dog Fight 8000 je mnohem více chráněná proti vniku slané vody a korozi. K dobře známé technologii Mag Sealed a utěsnění hlavní osy se nyní navíc přidalo i Mag Sealed utěsnění kuličkových ložisek. Díky technologii Mag Sealed, je nyní osa utěsněna ze všech stran, což ji perfektně chrání před vniknutím slané vody. Rolnička navijáku rovněž obsahuje technologii Mag Sealed, což viditelně prodlužuje její funkčnost. Obzvlášť rolnička, má velice častý a opakovaný kontakt se slanou vodou a částečkami špíny - tady nová Mag Sealed kuličková ložiska poskytují rolničce vynikající ochranu a chrání její permanentní výkonnost. Navíc byla kapacita cívky navýšena, takže nyní poskytuje mnohem více prostoru pro extrémně silné pletené šňůry. Maximální brzdná síla 30 kg dává základ pro úspěšný boj s rybou a její bezpečný nasměrování k lodi. Obzvláště v extrémních situacích, poskytuje nový ATD brzdný systém nezbytnou ochranu pro bezpečné zdolání ryby. V porovnání s běžnými brzdnými systémy, nemá brzda ATD už od samého počátku žádný odpor a rovnou aplikuje nastavenou brzdnou sílu. Další milník v konstrukci navijáků!  Překlapěč se překlápí manuálně.

►► Air Bail® (Patent-Nr. EP1038437B1)
►► Twist Buster® II Line roller (Patent-Nr. EP0876760B1)

►► Koncept Real Four™
►► Konstrukce MAGSEALED®
►► Konstrukce kuličkových ložisek MAGSEALED®
►► MAGSEALED® konstrukce kuličkových ložisek v rolně
►► 13 kuličkových ložisek (vč. 3 MAGSEALED®, 2 „CRBB®“ a
8 normálních kuličkových ložisek)
►► ZAION® AIR ROTOR®
►► AIR BAIL®
►► HARDBODYZ® hliníkové tělo navijáku
►► Voděodolný systém brzdy ATD™
►► Hyper DigiGear
►► Anti-reverzní systém Infinite
►► Rolnička Twist Buster® II
►► Frézovaná ABS® hliníková cívka
►► Frézovaná hliníková rukojeť
►► Frézovaný úchyt kličky
►► Tichý systém oscilace
►► Rotorová brzda
►► Vyrobené v Japonsku

 

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Only registered users can post a new comment.

Košík  

(prázdný)

Novinky

Žádné nové produkty nyní