TEAM DAIWA AIR

TEAM DAIWA AIR

S pruty TEAM DAIWA Air uspěli naši inženýři ve vývoji další série prémiových prutů se skvělými nahazovacímí vlastnostmi a prémiovými komponenty.

Více detailů


5 796Kč s DPH

Věrnostní programZakoupením tohoto produktu získáte až 66 loyalty points. Your cart will total 66 points that can be converted into a voucher of 264Kč.


MOŘSKÝ PRUT DAIWA

TEAM DAIWA AIR

 

S pruty TEAM DAIWA Air uspěli naši inženýři ve vývoji další série prémiových prutů se skvělými nahazovacímí vlastnostmi a prémiovými komponenty. Extrémně lehké a rychlé blanky z HVF karbonového materiálu umožňují skvěle vyvážené držení a unikátní nahazovací vlastnosti prutu.

Konstrukce karbonového vlákna X45 umožňuje delikátní křivku ohybu a optimální přenos síly při zdolávání vašeho úlovku.

Tři Sea trout modely s délkou do 3 metrů 30 centimetrů a vrhací zátěží do 40 gramů katapultují plandavky a woblery snadno a přesně do enormních vzdáleností. Progresivní akce špičky redukuje riziko ztráty úlovku, díky čemuž jsou tyto pruty skvělé v kombinaci s pletenou šňůrou. Samozřejmě jsou vhodné i pro lov středně velkých candátů na gumové nástrahy.

Oba Sea bass modely vám umožní nahození velkých gumových nástrah do enormních vzdáleností a mají také velké silové rezervy, abyste i ty největší úlovky bezpečně zdolali a navedli do podběráku.

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Only registered users can post a new comment.

Košík  

(prázdný)

Novinky

Žádné nové produkty nyní