SALTIGA AIR PORTABLE

SALTIGA AIR PORTABLE

Nová série prutů Saltiga Air Portable byla speciálně vyvinuta pro rybolov v tropických mořích, který je stale více populárnější a to na kranase obrovské, chňapaly, kranase Dumerilovy, kohoutovce a další.

Více detailů


8 540Kč s DPH

Věrnostní programZakoupením tohoto produktu získáte až 147 loyalty points. Your cart will total 147 points that can be converted into a voucher of 588Kč.


MOŘSKÝ PRUT DAIWA

SALTIGA AIR PORTABLE

 

Nová série prutů Saltiga Air Portable byla speciálně vyvinuta pro rybolov v tropických mořích, který je stale více populárnější a to na kranase obrovské, chňapaly, kranase Dumerilovy, kohoutovce a další. Díky rozkládací konstrukci mohou být tyto pruty převáženy v normálním, běžném zavazadle, nejsou tedy potřeba žádné nákladné tubusy. V-Joint spojka v kombinaci s X45 konstrukcí blanku u těchto prutů Saltiga umožňují vytvořit téměř nezlomitelný prut s více dílným blankem, který odolá i těm nejnáročnějším situacím. Všechna očka byla vyvinuta tak, aby zajistila absolutní bezpečí v průběhu souboje s rybou, za extrémního ohybu blanku. Silný blank má citlivou špičku, která skvěle pracuje třeba při popování i nahazování na velké vzdálenosti. Dlouhá přední část rukojeti v kombinaci s velmi silným blankem vám dopomůže k úspěšnému zdolání ryby a jejímu navedení k povrchu. Středně tvrdý obal chrání prut před poškozením při transportu. V závislosti na zvoleném modelu, jsou tyto pruty také skvělé na tresky a halibuty v Norsku.

►► HVF® karbonový blank
►► V-Joint™ put-over joint
►► Konstrukce karbonových vláken X45®
►► Fuji® Alconitová K-očka
►► Fuji® Sedlo navijáku s dvojitým závitem
►► Solidní transportní pouzdro

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Only registered users can post a new comment.

Košík  

(prázdný)

Novinky

Žádné nové produkty nyní